2010 m. liepos 21 d., trečiadienis

Boring Summer

Nu dar tokioooooooos nuobodžios vasaros gyvenime nesu turėjus (ir tikiuosi neturėsiu). Rimtai. Nesąmonė kažkokia. Nieko daugiau neveikiu, išskyrus pc, food, water, tv, sleep, books ir... Viskas. Taip, tai viskas ką aš veikiu pastarąsias savaites ir ateityje nenusimato nieko įdomesnio. Nieko. Nieko. Nieko. Nieko. Fu*k. Visi draugai arba išvažiavę arba tokios pat nuotaikos ir būsenos kaip aš.
O grįžtant prie maisto, tai reikia susiimt kažkaip. Jaučiu kaip ne dienom bet valandom storėju. Ok, nuo šios minutės nieko nebevalgau bent šendien, o ryt tik minimalūs pusrčiai ir salotytės pietums.
O dabar einu galvą išsitrinkti su nauju šampūnu - kondicionieriumi, kurį šendien nusipirkau (aha, buvau bent iki miesto keliom valandom nuėjus), gal pasijusiu geriau. Dievinu kai plaukai būna švelnūs, glotnūs ir ypač skaniai kvepia♥

xo, K

7 komentarai:

 1. Kodėl ši vasarą nuobodi?tikėjaus kitokios..

  AtsakytiPanaikinti
 2. aš ir šito niekaip negaliu suprast, ir pastebėjau kad daugliui taip yra. ir kuri planus vasarai jau nuo ankstyvos žiemos, o štai tau ir lauktoji VAsara,,.

  AtsakytiPanaikinti
 3. bendrauk su senais draugais/pazystamais, ir atsiras nauja kompanija.
  Knyga galima skaityti ir miesto centre, tuo paciu ir kompa pasiimti i miesta i kokia gera kavine lauke.
  Buk isradingesne.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Ačiū už patarimus, pasistengsiu;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Iš tikro daug kas priklauso nuo paties žmogaus. Tuo savo kailiu įsitikinau. :) Jei lauki, kol kas už tave ką nors suorganizuos - taip ir liksi rutinoje. :) Imkis veiklos, išjudink aptingusius bendraminčius ir pirmyn. ;) Laiko dar yra su kaupu. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 6. teisybė, bet žinai ir pačiai jau pradeda ta apatija viskam atsirasti... bet reikia susiimti ir pradėti veikti kažkaip.:) įkvėpėt Jūs visi mane, ačiū:D

  AtsakytiPanaikinti

;**