2012 m. balandžio 12 d., ketvirtadienis

our time our chance

Gyvenimo ironija. Niekada į tai nekreipiau dėmesio, tačiau pastarasis įvykis... Nežinau, tai sutapimas ar ne, tačiau baugu ir skaudu. Vos prieš kelias dienas, kartu su drauge, šnekėjome, koks yra laimingas vienas žmogus. Kartu su tuo vaikinuku tik pasijuokėm, smagiai visi pakalbėjom ir jis pats prisipažino, kad šiuo metu jam nieko netrūksta. Tiesiog tobulas gyvenimas, jei taip galima pavadinti. Vėliau grįžtant namo jau tik dviese su A. dar kart prisiminėm mūsų draugą ir pakartojom, koks jis laimingas, kaip jam sekasi gyvenime. Tiesiog pasidžiaugėm dėl jo, pačios pasvajojom ir viskas. O šiandien po pietų gaunu žinutę, kad tas vaikinas pateko į avariją ir yra stipriai sužeistas, išvežtas į operacinę. Tik tiek ir pati kol kas težinau, nežinau net kur dėtis iš to nežinojimo jausmo. Norisi pamatyti, sužinoti kaip jis, ar tikrai viskas gerai... Bet reikia laukti. Nenoriu nei nieko čia prišnekėti ar ką, tačiau kaip greit viskas gali žlugti... Visas 'idealus' gyvenimas. Visos svajonės, visos viltys, visi norai. Ačiū Dievui, kad jis gyvas, tačiau galbūt dar centimetras į šalį ir jam būtų dar blogiau..?
Po šio įvykio gavau pamoką visam gyvenimui. Niekada niekada nesakyk, kad gyveni idealiai ir tau nieko netrūksta. Nes patikėkit, likimas padarys taip, kad trūktų. Visada turėkit tikslų, siekit jų, bet nesėdėkit vietoj, ant minkšto, savo idealaus gyvenimo fotelio...
5 komentarai:

 1. Pritariu..Linkiu kad tavo draugui butu viskas gerai ir kad greitai atsigautu! zmogus be svajoniu ir tikslu stovi vietoje, kiekvienas privalo turetu tikslu kurie juos ikveptu gyventi ir ju siekti, o pasiekus siekti kitu. Buvau neseniai vienoj paskaitoj ir ten buvo pasakyta - zmogus, viskuo patenkintas yra vidutinybe. Tas, kuris visad kazko nori geriau, greiciau, patogiau ir siekia sau tai susikurti, yra gyvas. :)

  Sandra
  Organizuoju konkursą 100$ kuponui shopbop.com parduotuvėje laimėti! - Kur mano raktai?

  AtsakytiPanaikinti
 2. kaip baisu... is tikruju gyvenimas ir laime yra labai trapus dalykai, todel as uz gyvenima sia diena (savaime suprantama, proto ribose)!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kokios tobulos tavo visos keliamos nuotraukos!

  AtsakytiPanaikinti
 4. tikrai ziauru, kad taip nutiko.. Tikiuos jam viskas bus gerai xx

  AtsakytiPanaikinti

;**