2012 m. balandžio 8 d., sekmadienis

"You can only be young once. But you can always be immature"

Mieli Mano Zuikučiai! Noriu Jums palinkėti pačių pačių gražiausių švenčių, laiko praleisto su šeima ar pačiais artimiausiais. Tegul ši diena vėl būna kažko naujo pradžia, susikurkite dešimtis sąrašų, kuriuose surašykit visas savo svajones, mintis, norus..Ir kasdien stenkitės bent po vieną iš tų punktų užbraukti. Niekada nepamirškit svajoti. Apie ką tik norit, apie realius ar nerealius tikslus. Mylėkit, nepamirškit ir neskaudinkit tų, kuriuos mylit. Parodykit jiems tai. Ir niekada niekada neleiskit sau bendrauti su tais, kurie jus žeidžia ar tiesiog nepatinka. Visa tai kasdien atima po gyslelę džiaugsmo. Darykit tai, kas Jums atrodo miela ir tai, ką Jūs norit. Nebijokit suklysti, elgtis kvailai, pasinaudokit kiekviena Jums suteikta galimybe. Patikėkit, gyvenimas labai trumpas ir aš pati kasdien sau šiuos žodžius kartoju, kad niekada to nepamirščiau...


4 komentarai:

 1. tave taip pat su šventėmis. ir ačiū už gražius palinkėjimus ;) xx

  AtsakytiPanaikinti
 2. mielas postas, tave taip pat sveikinu! <3

  AtsakytiPanaikinti
 3. Sveika, Karolina. Tiek fizinė, tiek emocinė žmogaus nebranda prie nieko gero nepriveda. Manau nereikia sakyti, kaip kenčia žmonės amžinai įstrigę vaiko ar paauglio kūne. Neatsakingas elgesys, tai yra emocinis nebrandumas baigiasi ne ką geresniais dalykais: neplanuotu nėštumu, vairavimu išgėrus, priklausomybe nuo narkotikų bei kitų psichotropinių medžiagų ar net įkalinimu. Aš linkiu, kad išliktum jaunatviška, bet subręstum tiek fiziškai, tiek emociškai.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Ačiū mergaitės už sveikinimus:)*
  Anonime - puikiai suprantu ką tu parašiai, tik čia šiuo atvėju, turėjau omeny rašydama apie tą nesubrendimą, tai kad tiesiog nereikia Kartais bijoti elgtis kvailokai, šiek tiek vaikiškai ar neapgalvotai:) tikrai čia nėra šnekos apie jokius kvailus paauglių nėštumus, gėrimus ir t.t., taigi:)

  AtsakytiPanaikinti

;**