2012 m. gegužės 21 d., pirmadienis

infinity

Nu velniais, kodėl man taip sunku pasidarė pildyti savo blogus... Vis tam negaliu prisiruošti, o ką jau kalbėti apie asmeninių nuotraukų ir postų darymą.. Iš tikro turiu aš ir tų minčių, bet ir to laiko, ir noro trūksta. Na, tikėkimės praeis man ši tinginystė:) Nors kai oras toks nerealus, kažkaip nesinori gaišti to laiko namie. O grįžus dar reikia ir namus apsitvarkyt, kur dar pamokos... Beja, trečiadienį laukia lietuvių patikra! Kažkaip dar nėra tos baimės, tikiuosi taip ir išliks:) Tikiuosi pabaigsiu gan gerai šiuos metus ir galėsiu visiškai pilnai džiaugtis vasara! Nors iki jos liko vos dvi nepilnos savaitės (!!!!) , reikia rimtai padirbėti, kad ji būtu tokia išsvajotai nereali:) 
Sėkmės ir jums pabaiginėjant mokslus, taip pat didžiausios sėkmės egzaminautojiems! ;p10 komentarų:

 1. He,kai pati buvau dešimtokė,tai tos patikros atrodė tookios baisios.. Dabar net juokas ima pagalvojus ;D šiaip nervintis tikrai nereikia,pati pamatysi,kad ten vienas juokas palyginus su vbe.. ;) o šiaip sėkmės :))

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ištikro visai nėra baimės, bent jau kol kas..;D ačiū! ;*

   Panaikinti
 2. Sekmes tau! as irgi ryt rasau :))
  Sake mokytoja patarima: nueikit miegot desimta.
  Tikrai pavyks, kai per telika eurovizija rodys :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ačiū, tau irgi! ;*
   ahaa, man pats darbymetis būna 10 :D

   Panaikinti
 3. kokios tobulos nuotraukos! Sekmes tau! :))

  AtsakytiPanaikinti
 4. o kam tau reikalingi keli blogai? :) Jeigu taip sunku pildyti, tai manau uztektu ir vieno viskam?:) Ir siaip tokiam dalykui saves prievartaut maziausiai reikia, juk tai ne tavo pilno etato darbas, darai tai tada kada jauti kad norisi :)

  Sandra
  Kur mano raktai?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. nes labai nenoriu maišyti asmeniškumų ir šiaip pamąatymų į vieną blogą.. ištikro net nežinau, kaip bus toliau, žiūrėsim..:)

   Panaikinti

;**