2012 m. birželio 14 d., ketvirtadienis

don't tell me our youth is running out. it's only just begun

Jums niekada taip nebūna, kad pamatai žmogų, nors ir trumpą akimirką, tačiau jis kažkuo patraukia? Kažkas tame asmenyje yra tokio, nuo ko tu negali atsižiūrėti. Pats kartais nesupranti kas tai. Charizma? Išvaizda? Šypsena? Atrodo būtų taip įdomu su tuo žmogumi pašnekėti, labiau jį pažinti. Norisi būti panašiam į jį, asmenybė gali sukelti milžinišką įkvėpimą. Ir žinot ką? Dabar aš pati taip noriu būti tuo žmogumi. Tuo, kurį norisi pažinti, jis atrodo įdomus ir simpatiškas. O pradėjus bendrauti visas žavesys neišnyksta. Tuo žmogumi, su kuriuo niekada nenuobodu, visuomet galima rasti temų pokalbiui, veiklos nuobodžią dieną, įkvėpimo kažką veikiant ar net tuo, kuris sukelia šypseną kitų veiduose, vos tik pačiai pakėlus lūpų kampučius. Puikiai žinau, kad tai tikrai nėra lengva. Kartais ir išvis neįmanoma. To šarmo, charizmos neišmoksi. Bet juk tų pačių knygų, ne tuščių, o išmintingų žmonių parašytų, skaitymas suteikia šiek tiek košės smegenims. Domėjimasis ne tik tai, kas vyksta penkių mergaičių būrelyje ir dar keliais vaikinais, o kur kas plačiau. Gilinimasis ne vien į dabartį, ar svajones ateičiai, tačiau ir į praeitį. Įdomių asmenybių praeitį. Kad visa tai suteiktų šiokio tokio mąstymo pakeitimo ir suvokimo aplinkiniame pasaulyje. Kuo daugiau šypsenos veide, kuri, patikėkit, tikrai priverčia pažiūrėti į tą žmogų kur kas maloniau. To tokio neapsakomo lengvumo kūne, kuris atsiranda, kai tavo pačios mintys ir vidinė būsena yra puiki. Kai tavęs neslegia kvailos ir nereikšmingos apkalbos, kai tu pas supranti, jog tavyje yra kažkas daugiau.
Man pačiai būtų begalo įdomu sužinoti, ką mano žmonės, pamatę mane gatvėje dabar, tačiau pati dar nesijaučiu tuo žmogumi, kuris galėtų visiškai nepažįstamus įkvėpti, vien iš žvilgsnio. Bet juk vasara, ar ne? :) Turiu užtektinai laisvo laiko, per kurį tai galima lengvai (?) pakeisti..:)
Good luck to me:)

4 komentarai:

 1. sekmes, nuotraukos kaip visad amazing x

  AtsakytiPanaikinti
 2. labai patiko pats tekstas, pastebejau, kad laikui begant rasai vis idomiau ir vis gilesnemis temomis :) sekmes!:*

  AtsakytiPanaikinti
 3. Smagu, kai žmogus turi tokių gražių tikslų !
  Kiek pati pastebėjau, mane labiausiai sužavi ir įkvėpia žmonės, būnantys savimi.Atrodo jie gimę tai daryti, na, apžavėti kitus.Visi mes turime tą kažką, kas pakeri. Tik vieni tai parodo ryškiau. Garantuoju, kad ir tu turi tą patį.
  Sėkmės ! :))*

  AtsakytiPanaikinti
 4. Everyday practical application of mupirocin balm to abode
  treatments for impetigo to cure this frustrative transmission.
  For example, On that point is the oatmeal bathtub, e at� parity todo o corpo.

  able to protect cutis and starts with understanding how impetigo whole kit and caboodle.
  It is easygoing abrasion or hurt, but may likewise pass off when no split up in the cutis is seeable.


  My homepage impetigo infection pictures

  AtsakytiPanaikinti

;**