2012 m. rugpjūčio 11 d., šeštadienis

“Let us dance in the sun, wearing wild flowers in our hair...”

Sakiau grįšiu po savaitės atostogų, tačiau taip išėjo, kad rašau čia tik po trijų ( gal ir daugiau ? ) savaičių... Turėjau galimybių parašyti, tačiau visiškai nebuvo nei minčių, nei noro, todėl pailsėjau nuo visko. Ir apskritai, per šias dienas apie nieką negalvojau, tiesiog gyvenau ta diena ir tuo momentu. O tai taaip gera! Ką jau kalbėti apie tą savaitę Palangoje.. Nerealu, kai turi laisvę nuo tėvų, visų darbų, tos pačios aplinkos. Kai kasdien susibendrauji su naujais žmonėmis, šypsaisi nepažįstamiems, namo negrįžti iki ryto, užmiegi paplūdimyje dieną, stebi saulėlydį su šampanu ir geriausiais draugais, maudaisi miesto fontane, nes pamanai, jog iki jūros neprieisi - per karšta... Kaip tik per tas dienas buvo didžiausi karščiai, tikriausiai šią vasarą vienintėlė tokia karšta savaitė ir buvo..  Ahh, noriu sugrįžti!!!
Geros jums likusios vasaros, tikiuosi, kad ir man ji nepraeis tuščiai:)) Ir aišku, nors šiek tiek geresnių orų!..4 komentarai:

 1. Sveika sugrįžus! :) Laukiam atostogų nuotraukų :))

  AtsakytiPanaikinti
 2. Palanga..Kalbant apie ją, mačiau tave, iškart išsiskyrei iš kitų :) Žavu! Norėjau prieiti ir pasakyt, kad esi šauni ir įkvėpianti mergina, bet bijojau tavosios reakcijos :) Bet nesvarbu, smagios ir linksmos likusios vasaros :)::))

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. AA, geras!! ;D Tik žiauriai gaila, kad nesusipažinom, būtinai reikėjo prieiti, taip būtų nerealu susipažinti su viena blogo skaitytojų! ačiū tau už gražius žodžius, tau taip pat gerų dienų! ;*

   Panaikinti

;**