2012 m. spalio 7 d., sekmadienis

a sunday in october

Pagaliau prisiminiau visus tuos mielus ir jaukius rudeniškus malonumus! Iki šiol nebuvo jokio noro įsitraukti į tą rudenišką nuotaiką, tačiau dabar, kai jau vis dažnesnis lietus, šaltas vėjas, pageltę ir krintantys lapai, susivėlę plaukai ir sušalusios rankos, visa tai primena, jog atėjo tikrasis ruduo. Ir reikia išnaudoti jo privalumus kaip tik įmanoma labiau:) Dabar rytus pradedu nebe lauke, su plonais naktinukais, tačiau balkone, apsiklojusi pledu.. Tačiau vis vien nepamiršau rytinės kavos ir muzikos derinio! Taip pat prisiminėm su klasiokėm pamirštą ritualą: mūsų vieta pirmadieniais prieš pirmą pamoką, šita daina , savaitgalių aptarimas ir tarp nulakuotų nagų laikomos cigaretės.. Nors jau darosi šalta, rankos kartais pašiurpsta, bet visa tai ir suteikia to žavesio :) Vėliau sėdėjimas pamokose nėra toks varginantis, kuomet per pertraukas ar laisvas pamokas sėdi mokyklos kieme, geri kavą ir kartais net pasijauti lyg iš kokių serialų .:)) Mokyklinis švarkas, priderintas sijonukas, kuris šiaip nėra privalomas, ilgos kojinės ir marškinukai. Miela! 
Taip pat jau kartais tenka ieškotis su kuo grįžti namo po pamokų, kuomet lietus nesiruošia nustoti lyti, o autobusas irgi ne per greičiausiai. Dažniausiai būna taip, kad parašai kokiai draugei ar draugui, o tuomet tie grįžimai namo labai užsitęsia... Nuvažiuoji tai į piceriją, ar šiaip kur nors pasėdėti, galų gale tiesiog važiuoji kur nors su garsia garsia muzika šiltoje mašinoje. Mmm, šito buvau labai pasiilgusi!)) Laikas prabėga nepastebimai, o kad jau reikia grįžti namo, primena tik mamos žinutė. O kartais taip norėtųsi, jog tai prasitęstų ilgiau. Tuomet nereikia galvoti apie jokius rūpesčius ar namų darbus. Bet ir tai aš susigalvoju kaip visa šitą reikalą palengvinti ;D Skaniausia arbata, kvepiančios žvakės, tvarkingas kambarys ir prieš tai pokalbis per skype su tau artimu ir brangiu žmogumi. Patikėkit, tai labai padeda ir daryti namų darbus nebėra taip sunku :) 
Man dar vis atsitinka taip, ypač po savaitgalio, kad negaliu ilgai užmigti naktį. Tuomet dažniausiai prasideda muzikos paieškos ( vėliau galėsiu įkelti klausomiausiais šiuo metu ) ir net galiu pasakyti, kad per neilgą laiką, mano muzikos suvokimas stipriai stipriai pasikeitė! Taip pat jau buvau pasiilgusi desertų gaminimo. Juk anksčiau vos ne kas antrą dieną ką nors iškepdavau, o pastaruoju metu buvau užmiršusi šį gėrį :) Dabar vėl, bent jau sekmadienio vakarais, iškepu ką nors skanaus. Vien ko vertas tas kvapas, sklindantis po namus! 
Na ką, dabar einu ruoštis rytojui: pagulėti šiltoje vonioje, susirasti drabužius, susitvarkyti nagus, susikrauti knygas. Galbūt peržiūrėsiu kokį serialą ( bėja, jau pirmadienį naujos Gossip Girl serijos!!! ) ir į lovą )) Geros Jums ateinančios savaitės ;*7 komentarai:

 1. Super nuotraukytes, ypatingai patiko:
  1. Labai garzi apyranke 8-toje nuotraukoje.
  2. 15-toje nuotraukoje telefono deklas labai fainas :)
  3. Salikelis 21-moje nuotraukoje ❤

  www.rebekasbeautyworld.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti
 2. man ir visos nuotraukos labai patiko ;) Tavo ikeltos nuotraukos visada kvepia jaunatvisku maksimalizmu :) Dekui :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. visada sugebi atrinkti geriausias nuotraukas! :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. per kur tu žiūri GG serijas? :) beja, puikios foto :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Kaip norėčiau to mac'o su rausavais mygtukai. ;/

  AtsakytiPanaikinti
 6. Ačiū jums, o GG žiūriu per tvshow7 :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. kažkaip nujaučiu, kad tam, kad turėti visa tai, kas nuotraukose požiūris į veiklą mokykloje neturėtų apsiriboti tik kava :)

  AtsakytiPanaikinti

;**